Výherci 2018 

Seznam výherců pro rok 2018 v jednotlivých soutěžních kategoriích v 11. ročníku mezinárodní soutěže TALENT AWARDS:

BELLY DANCE – AMATÉŘI – DÍVČÍ TEENAGE – SÓLO:

Viktorie Hoffmannová - Unhošť - sólo - amatér - 3. MÍSTO

Tereza Brabcová - Kladno - sólo - amatér - 2. MÍSTO

Magdalena Juroszová - Český Těšín - sólo - amatér - 1. MÍSTO

------------------------------------------------------------------------------------------------

BELLY DANCE - AMATÉŘI - DÍVČÍ TEENAGE - DUETA:

Karolína a Klára - SLOVENSKÁ REPUBLIKA - Bratislava - duo - amatéři - VÍTĚZKY

------------------------------------------------------------------------------------------------

BELLY DANCE - AMATÉŘI - DÍVČÍ TEENAGE - SKUPINY:

Sooraya Zastávka - Zastávka - amatéři - skupiny - 3. MÍSTO    

TS RIA Karlovice a Vrbno pod Pradědem - RIJÁNKY - Bruntál - amatéři - skupiny - 3. MÍSTO

Leila - Jablunkov - amatéři - skupiny - 2. MÍSTO

Habibi - Vyškov - amatéři - skupiny - 1. MÍSTO

------------------------------------------------------------------------------------------------

BELLY DANCE - PROFESIONÁLOVÉ - ŽENY SENIORKY - SÓLO:

Libuše Rumpelová - Alisea - Vyškov - profesionál - sólo - 3. MÍSTO

Krystyna Orzeszkowa - POLSKO - Varšava - profesionál - sólo - 2. MÍSTO

Charlotte Dietrich - NĚMECKO - Berlín - profesionál - sólo - 1. MÍSTO

------------------------------------------------------------------------------------------------

BELLY DANCE - PROFESIONÁLOVÉ - ŽENY SENIORKY - DUETA:

Marika a Marijana - SLOVENSKÁ REPUBLIKA - Bratislava - duo - profesionálové - VÍTĚZKY

------------------------------------------------------------------------------------------------

BELLY DANCE - PROFESIONÁLOVÉ - ŽENY JUNIORKY - SÓLO:

Irma Eichmann - NĚMECKO - Stuttgart - sólo - profesionál - 3. MÍSTO

Monika Petrová - Atreya - Modřice - sólo - profesionál - 2. MÍSTO

Ksenia Izotkina - Amira - RUSKO - Omsk - sólo - profesionál - 1. MÍSTO

------------------------------------------------------------------------------------------------

BELLY DANCE - AMATÉŘI - ŽENY JUNIORKY - SÓLO:

Anastasiia Prokhorova - RUSKO - Octyabrskij - sólo - amatér - 3. MÍSTO

Svitlana Pechenigivska - UKRAJINA - Sevastopol - sólo - amatér - 2. MÍSTO

Ekaterina Kuzmina  - RUSKO - Yuzhno-Sakhalinsk - sólo - amatér - 1. MÍSTO

------------------------------------------------------------------------------------------------

BELLY DANCE - AMATÉŘI - ŽENY JUNIORKY - DUETA:

Hedvika a Linda - Praha - duo - amatéři - VÍTĚZKY

------------------------------------------------------------------------------------------------

BELLY DANCE - AMATÉŘI - ŽENY JUNIORKY + SENIORKY - SKUPINY:

Aiwa - UKRAJINA - Kijev - amatéři - skupiny - 3. MÍSTO

Safira - Otrokovice - amatéři - skupiny - 2. MÍSTO

Amira - RUSKO - amatéři - skupiny - 1. MÍSTO

------------------------------------------------------------------------------------------------

BELLY DANCE - PROFESIONÁLOVÉ - ŽENY JUNIORKY + SENIORKY - SKUPINY:

Arrowdance - CHORVATSKO - Rijeka - profesionálové - skupiny - 3. MÍSTO

Bollydream - POLSKO - Poznaň - profesionálové - skupiny - 2. MÍSTO

Kharida - Otrokovice - profesionálové - skupiny - 1. MÍSTO

------------------------------------------------------------------------------------------------

BALET – AMATÉŘI – SENIOŘI – SÓLO:

Kristina Hartlová – Praha – sólo – amatérka – VÍTĚZKA

------------------------------------------------------------------------------------------------

FREE STYLE - AMATÉŘI - JUNIOŘI - SÓLO:

Klára Bačíková - Ostrava - amatér - sólo - VÍTĚZKA

------------------------------------------------------------------------------------------------

FREE STYLE - AMATÉŘI - SENIOŘI - SÓLO:

Kryštof Janáček - Ostrava - amatér - sólo - VÍTĚZ

------------------------------------------------------------------------------------------------

FREE STYLE - PROFESIONÁLOVÉ - SENIOŘI - SÓLO:

Věra Dupynová - Dupynka - Násedlovice - sólo - profesionál - VÍTĚZKA

------------------------------------------------------------------------------------------------

FREE STYLE - AMATÉŘI - JUNIOŘI - SKUPINY:

Marmelade - NĚMECKO - Drážďany - amatéři - skupiny - VÍTĚZOVÉ

------------------------------------------------------------------------------------------------

FREE STYLE - AMATÉŘI - SENIOŘI - DUO:

Veronika Viktória Matraszek a Kryštof Janáček - Ostrava - duo - amatéři - VÍTĚZOVÉ

------------------------------------------------------------------------------------------------

HRA NA HUDEBNÍ NÁSTROJE–Kontrabas+klavír-PROFESIONÁLOVÉ–SENIOŘI– DUET:

Duo Dolce Basso – Lipník nad Bečvou – duo – profesionálové - VÍTĚZOVÉ

------------------------------------------------------------------------------------------------

HRA NA HUDEBNÍ NÁSTROJE - Klavír - AMATÉŘI- JUNIOŘI - SÓLO:

Martin Kocián - Praha - amatér - sólo - VÍTĚZ

------------------------------------------------------------------------------------------------

FLAMENCO - PROFESIONÁLOVÉ - SENIOŘI - SÓLO:

Angelina Borrero - ŠPANĚLSKO - Barcelona - sólo - profesionál - VÍTĚZKA

------------------------------------------------------------------------------------------------

CELKEM 102.  VÍTĚZŮ V 11. ROČNÍKU MEZINÁRODNÍ SOUTĚŽE TALENT AWARDS. Blahopřejeme!!!

TOPlist