Výherci 2019 

BELLY DANCE – AMATÉŘI – DÍVČÍ TEENAGE – SÓLO:

Lucia Coppola – ITÁLIE – Verona  - sólo - amatér - 3. MÍSTO

Laura Marini – ITÁLIE – Řím  - sólo - amatér - 2. MÍSTO

Magdalena Juroszová - Český Těšín - sólo - amatér - 1. MÍSTO

------------------------------------------------------------------------------------------------

BELLY DANCE - AMATÉŘI - DÍVČÍ TEENAGE - DUETA:

Duo Saidah - Kadaň - duet - amatéři - 3. MÍSTO

Anička a Míša – Velešovice  - duet - amatéři - 2. MÍSTO

Claudia a Arianna – ITÁLIE - Turín - duet - amatéři - 1. MÍSTO

------------------------------------------------------------------------------------------------

BELLY DANCE – AMATÉŘI – DÍVČÍ TEENAGE – SKUPINY:

Pralinky – POLSKO – Varšava  - skupiny - amatéři - 3. MÍSTO

Belly Sun  – ITÁLIE -  Miláno - skupiny - amatéři - 2. MÍSTO

Belly Bolly Dance  - CHORVATSKO – Záhřeb - skupiny - amatéři - 1. MÍSTO

------------------------------------------------------------------------------------------------

BELLY DANCE - PROFESIONÁLOVÉ - ŽENY SENIORKY - SÓLO:

Žofie Shehzi Oláhová – Trutnov - profesionál - sólo - 3. MÍSTO

Alicja Grodzka – POLSKO – Poznaň -  profesionál - sólo - 2. MÍSTO

Margarita Morozovova – RUSKO – Moskva - profesionál - sólo - 1. MÍSTO

------------------------------------------------------------------------------------------------

BELLY DANCE - PROFESIONÁLOVÉ - ŽENY JUNIORKY - DUETA:

Marika a Anna – SLOVENSKÁ REPUBLIKA – Košice – profesionálové – duo – 3.MÍSTO

Denisa a Stela – Praha – profesionálové – duo – 2. MÍSTO

Zita a Viktória – SLOVENSKÁ REPUBLIKA – Bratislava – profesionálové – duo – 1.MÍSTO

------------------------------------------------------------------------------------------------

BELLY DANCE - PROFESIONÁLOVÉ - ŽENY JUNIORKY - SÓLO:

Yaroslava Lazarevova – RUSKO - Chelyabinsk  - profesionál - sólo - 3. MÍSTO

Valeriya Davydova – RUSKO – Kazan - profesionál – sólo - 2. MÍSTO

Olga Delphine Konůpková – Praha  - profesionál – sólo -  1. MÍSTO

------------------------------------------------------------------------------------------------

BELLY DANCE - AMATÉŘI - ŽENY JUNIORKY + SENIORKY - SKUPINY:

Soraya – NĚMECKO – Drážďany   - amatéři - skupiny - 3. MÍSTO

Nadira - Otrokovice - amatéři - skupiny - 2. MÍSTO

Malika – SLOVENSKÁ REPUBLIKA – Bratislava  - amatéři - skupiny - 1. MÍSTO

------------------------------------------------------------------------------------------------

BELLY DANCE - PROFESIONÁLOVÉ - ŽENY JUNIORKY + SENIORKY - SKUPINY:

Sword Dance – NĚMECKO – Berlín  - profesionálové - skupiny - 3. MÍSTO

Kharida - Otrokovice - profesionálové - skupiny - 2. MÍSTO

Galatea – Příbram  - profesionálové - skupiny - 1. MÍSTO

------------------------------------------------------------------------------------------------

BALET – AMATÉŘI – DĚTI – SÓLO:

Daniela Šarmanová – Olomouc  – amatér –  sólo - VÍTĚZKA

------------------------------------------------------------------------------------------------

FREE STYLE - AMATÉŘI - JUNIOŘI - SÓLO:

Veronika Kuchařová – Darkovice – amatér – sólo – 3.MÍSTO

Martin Jirák – Hořovice – amatér – sólo – 2. MÍSTO

Klára Bačíková – Stará Bělá  - amatér - sólo – 1. MÍSTO

------------------------------------------------------------------------------------------------

FREE STYLE - AMATÉŘI - SENIOŘI - SÓLO:

Monika Kárná – Praha  - amatér - sólo – 3.MÍSTO

Filip Strejc – Hořovice – amatér – sólo – 2. MÍSTO

Lucie Bendová – Ostrava – amatér – sólo – 1. MÍSTO

------------------------------------------------------------------------------------------------

FREE STYLE - PROFESIONÁLOVÉ - SENIOŘI - SÓLO:

Silke Schreiber – NĚMECKO – Bonn -  profesionál – sólo -  VÍTĚZKA

------------------------------------------------------------------------------------------------

FREE STYLE - AMATÉŘI – JUNIOŘI + SENIOŘI - DUO:

Duo Monti – SLOVENSKÁ REPUBLIKA – Bánská Bystrica  - amatéři – duo – 3. MÍSTO

Veronika Kuchařová a Lucie Bendová – Ostrava – amatéři – duo – 2. MÍSTO

Duo Dvě Ká – Mohelnice – amatéři – duo – 1. MÍSTO

------------------------------------------------------------------------------------------------

FREE STYLE - AMATÉŘI – JUNIOŘI + SENIOŘI - SKUPINY:

Dark Angel – NĚMECKO - Drážďany - amatéři – skupiny - VÍTĚZOVÉ

------------------------------------------------------------------------------------------------

FREE STYLE - PROFESIONÁLOVÉ – JUNIOŘI + SENIOŘI - SKUPINY:

Vox Luminas – Litoměřice – profesionálové - skupiny - VÍTĚZOVÉ

------------------------------------------------------------------------------------------------

HRA NA HUDEBNÍ NÁSTROJE–Kontrabas+klavír-PROFESIONÁLOVÉ–SENIOŘI– DUET:

Duo Dolce Basso – Holešov – profesionálové – duo  - VÍTĚZOVÉ

------------------------------------------------------------------------------------------------

HRA NA HUDEBNÍ NÁSTROJE - Klavír - AMATÉŘI- JUNIOŘI - SÓLO:

Jakub Olbert – Ostrava  - amatér - sólo - VÍTĚZ

------------------------------------------------------------------------------------------------

HRA NA HUDEBNÍ NÁSTROJE - SAXOFON - AMATÉŘI- JUNIOŘI - SÓLO:

Nicole Jandová – Strakonice  - amatér - sólo - VÍTĚZKA

------------------------------------------------------------------------------------------------

HRA NA HUDEBNÍ NÁSTROJE - KYTARA - AMATÉŘI- JUNIOŘI + SENIOŘI - DUO:

Duo Dvě Ká – Mohelnice – amatéři – duo - VÍTĚZOVÉ

------------------------------------------------------------------------------------------------

NEW AGE DANCE – AMATÉŘI – JUNIOŘI – SÓLO:

Rebeka Botková – Praha – amatér – sólo - VÍTĚZKA

------------------------------------------------------------------------------------------------

NEW AGE DANCE – PROFESIONÁLOVÉ– SENIOŘI – SÓLO:

Kristina Hartlová – Praha – profesionál – sólo - VÍTĚZKA

------------------------------------------------------------------------------------------------

CELKEM 118.  VÍTĚZŮ V 12. ROČNÍKU MEZINÁRODNÍ SOUTĚŽE TALENT AWARDS. Blahopřejeme!!!