O SOUTĚŽI 

13. ročník mezinárodní soutěže talentů:

Cílem soutěže je oslovit každého umělce, sportovce. Amatéra, ale i profesionála. Dítě, dívku, ženu a muže neomezeného věku a tělesných kritérií. Zvítězí amatéři ve své vlastní disciplíně, ale i profesionálové okusí své soutěžní disciplíny. Z každé kategorie budou známí 3. vítězové, dua, tria či skupiny. V některých disciplínách hlavní vítězové.

TALENT AWARDS je soutěž nevídaného formátu na území ČR pro účastníky z celého světa. Je to největší soutěžní projekt v Evropě hledající talenty z různých oborů a profesí. 13.ročník této soutěže naváže na tradici předchozích ročníků a odstartuje dráhu síně slávy choreografům, tanečníkům, sportovcům, umělcům a příznivcům kultury, zábavy a adrenalinu.

Pořadatelé TALENT AWARDS Vás nezavazují žádnými smlouvami po soutěží. Nepropagujeme sami sebe. Naopak nabízíme Vám možnost seberealizace. Propagujeme Vás jako tanečníka, sportovce či umělce. Dále Vašeho choreografa, Vaši školu, kde se vzděláváte. Dáváme Vám a Vašim pedagogům/ lektorům možnost uplatnění a zviditelnění Vás.

Vítěze soutěže - první 3.místa v každé kategorii a hlavní vítěze vždy čekají kromě příjemných cen získaných v naši soutěži, Vaše po-soutěžní propagace.

Budeme nabízet Vaše účinkování na akcích partnerů, pořadatelů jiných programů a otevřeme Vám tím cestu k bránám dosud nepoznaného.

Nebudeme Vás zavazovat, že musíte spolupracovat pod hlavičkou soutěžního pořadatele TALENT AWARDS, ale nabídneme Vás v marketingové sféře jako objevený TALENT pro rok 2020 ve 13.ročníku soutěže TALENT AWARDS v ČR a v rámci mezinárodní soutěže. Jména vítězů jsou spojená s organizací, kde se účastník školí či školil a tím zviditelníme celý tým Vašeho školitele či Vaši školy. Soutěž neumožní účast školy pořadatele a jejího týmu, která soutěž organizuje ve všech oborech vyžadující umělecká ohodnocení v TALENT AWARDS, aby zabránila negativnímu ovlivňování výsledků soutěže. Pouze v adrenalinových a sportovních soutěžích vyjma tance se spolupodílí organizátoři sportovních klubů dané soutěže.

Potřebujete jen odvahu, talent a energii k tomu, aby se Vám otevřel svět nových možností v soutěži mezinárodního formátu.

V případě jakýchkoliv nejasností např. jak se přihlásit, jak postupovat aj., prosíme, neváhejte nás kontaktovat! Rádi Vám pomůžeme!

Oblíbili jste si soutěž Talent Awards, prosíme neváhejte s umístěním soutěžního banneru na váš web., rádi vám na požádání zašleme naše bannery, aby vyhovovaly vašemu webu.

TOPlist